Bakon B 15 Mini Püskürtmeli Kurutucu

Bakon B 15 Mini Püskürtmeli Kurutucu; sıvılardan toz veya pudra formunda ürünler elde edilmesini sağlayan bir laboratuvar cihazıdır.

Bakon B 60 Inert Cycle

Bakon B 60 Inert Cycle; B 15 Mini Püskürtmeli Kurutucu cihazının organik solventlerle güvenli bir şekilde çalışılmasını sağlayan yardımcı bir ünitedir.

Bakon B 45 Dehumidifier

Bakon B 45 Dehumidifier; özellikle nemli ortamlarda kurutma havasını kontrol etmeyi ve stabil çalışmayı sağlayan tamamlayıcı bir ünitedir.

Bakon Sprey Soğutma (Spray Chilling)

Sprey soğutma yöntemi; eriyik hale getirilen materyallerin soğutulmuş hava ile katı partiküller haline getirilmesi işlemidir. Bu yöntemin uygulanmasında; Bakon Sprey Soğutma cihazı, B 45 Dehumidifier ve B 15 Mini Püskürtmeli Kurutucu cihazları birlikte kullanılır.

Bakon Pilot Ölçek Püskürtmeli Kurutucular

Bakon B 230 Pilot Ölçek Püskürtmeli Kurutucular; ürün geliştirme çalışmaları ve küçük ölçekli üretimler yapmak için idealdir.

Bakon Endüstriyel Püskürtmeli Kurutucular

Bakon; üretim ölçeğindeki püskürtmeli kurutucu yatırımlarınız için çeşitli kapasitelerde endüstriyel püskürtmeli kurutucular dizayn ve imal etmektedir.

Bakon Kapalı Çevrim Püskürtmeli Kurutucular

Bakon Kapalı Çevrim Püskürtmeli Kurutucular; çeşitli organik solventler içerisinde bulunan maddelerin kurutularak toz haline getirilmesinde kullanılmaktadır. Kurutma işlemi tamamen oksijensiz ortamda ve inert gaz altında gerçekleşir.

© 2010 Tüm hakları Bakon’a aittir.